Swoje pierwsze kroki w artystycznym świecie stawiałam razem z plasteliną. W tamtych czasach wiele moich prac stało w miejscu, aby każdy przychodzący mógł się nimi zachwycać. Trochę nieskromnie, ale powiem – byłam świetna w tym, co robiłam. Dałam się jednak przekonać, że sztuka nie jest dobrym pomysłem na życie i tak po latach poszukiwań skończyłam studia informatyczne.

Na mojej drodze dotychczasowego życia przeszłam też przez projektowanie ubrań i posiadanie ich uszytych. Znowu było, że projektant to żadna praca, co podświadomie kazało mi odrzucić zagłębianie się w świecie mody. Za sprawą rodziców dorosłam do tego, aby poszukać swojej drogi. Tak o to dzięki ich wsparciu postanowiłam związać się z fryzurami, bo w modzie duża konkurencja.

Bez porcji frytek (tak, jestem uzależniona) nie siadam do szukania inspiracji do kolejnego uczesania. Do tego duży kubek zielonej herbaty i wiem, że nie muszę doczepiać włosów, aby fryzura robiła wrażenie. Największą satysfakcję daje mi (jak kiedyś) zachwyt innych nad moimi dziełami. Skromność jest przereklamowana.

Pierwszoplanowa autorka bloga – Jolanta Kopczyńska

Za kulisami

Bo to nie jest tak, że wszystko od początku da się zrobić samemu, a dopiero zdobywając „sławę” potrzeba osób do pomocy. Za blogiem stoi też bardzo bliska memu sercu osoba. Z początku zajmowała się głównie korektą moich tekstów. Obecnie rozwija się jako fotograf. Sama nie zrobiłabym zdjęć fryzur.

 

Współpraca

Jeżeli interesuję Cię współpraca ze mną zajrzyj do zakładki – WSPÓŁPRACA.

Kontakt

W sprawie kontaktu zapraszam do zapoznania się z zakładką – KONTAKT.